W Bibliotece

Tyle książek w tej Bibliotece...dzieciom bardzo się podobało. Pani bibliotekarka zaprasza dzieci i rodziców, aby zapisać dziecko i założyć mu jego własną kartę.

Przedszkole na Medal

Drodzy rodzice: jedna z naszych mam(za co bardzo Jej dziękujemy :))zgłosiła nasze przedszkole, naszą grupę... do konkursu www.gloswielkopolski.pl/przedszkolenamedal oraz naszą grupę Kotki!!! Prosimy zatem rodziców i ich znajomych, krewnych na wysyłanie sms - ów na numer 72377 (jeśli przedszkole,) to o treści GWP.622, (jeśli na grupę), to o treści GGP.146 Za wszystkie oddane głosy bardzo dziękujemy :)

Nasze zabawy

Kotki zawsze zgodnie się bawią, mają wspaniałe pomysły na zabawy, a po zabawie pięknie sprzątają...w domu też?

Wiosna w sali

Powitaliśmy już wiosnę i od razu zazieleniło się w naszym kąciku przyrody ;)

Wojtusiowa Marzanna

Piękną Marzannę - zimową Pannę przyniosła do naszej grupy mama Wojtka. Nie była brzydka jak to Marzanna. Mieliśmy dylemat: wyrzucić czy zostawić...cóż było robić. Musieliśmy ją zniszczyć, by zima odeszła. Jednak nie paliliśmy, nie topiliśmy, aby nie zanieczyszczać środowiska. Wsadziliśmy ją do wora, szczelnie zawiązaliśmy (aby się z niego nie wydostała ;)) i zamknęliśmy w ciemnej, przedszkolnej piwnicy i ...powitaliśmy Wiosnę!