Strajk

Szanowni Rodzice!

Informuję, że w przeprowadzonym na terenie Samorządowego Przedszkola Nr 4 referendum, pracownicy przedszkola opowiedzieli się za strajkiem.
W związku z powyższym,  planowany od 8 kwietnia 2019 roku (poniedziałek) strajk nauczycieli i pracowników oświaty odbędzie się także w naszym przedszkolu i trwać będzie do odwołania.

W dniu 3 kwietnia 2019 r. Burmistrz Miasta Kościana wyraził zgodę na zawieszenie zajęć z uwagi na brak możliwości zapewnienia dzieciom bezpieczeństwa i opieki.

Zdaję sobie sprawę, że protest pracowników oświaty będzie wiązać się z  trudnościami dla Was, ale uprzejmie proszę  o zapewnienie w tych dniach opieki dla Waszych dzieci.

Prosimy Państwa o wyrozumiałość i wsparcie w trudnej sytuacji.

Dyrektor przedszkola- A. Ruszkiewicz