Szanowni Państwo!

Informujemy, że od 01.09.2020 r. planowane jest uruchomienie naszego przedszkola dla wszystkich dzieci. Przygotowujemy się do spełnienia wytycznych przeciwepidemicznych Głównego Inspektora Sanitarnego. Na ich podstawie zostaną opracowane szczegółowe procedury bezpieczeństwa uwzględniające specyfikę naszej placówki.

Do przedszkola mogą uczęszczać wyłącznie dzieci zdrowe, bez objawów infekcji dróg oddechowych (np. katar, kaszel), których domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji w warunkach domowych. W przypadku, gdy istnieje podejrzenie, że dziecko nie jest zdrowe nie ma możliwości pozostawienia go w przedszkolu. Rodzice wchodzić będą do szatni  (jeden rodzic z dzieckiem lub z dziećmi) z zachowaniem odstępów od siebie, w maseczkach/ przyłbicy oraz rękawiczkach ( nie będą wchodzić do sal). Dokładniejsze szczegóły zawarte będą w procedurze bezpieczeństwa.

Od wtorku 25 sierpnia w przedszkolu  wywieszone będą listy dzieci, z podaniem nazwy grupy i nauczycielami pracującymi w danej grupie.

  • Myszki ( 3- latki) – dzieci nowoprzyjęte z rocznika 2017, nauczyciele: Joanna Dobraś, Agnieszka Szumnarska ( sala na parterze)
  • Koguciki ( 3- 4 latki) – dzieci nowoprzyjęte z rocznika 2017 i 2016, nauczyciele: Violetta Basińska, Bernadeta Pluta ( sala na parterze)
  • Kotki ( 4- latki) – w ubiegłym roku grupa Myszki, nauczyciele: Anna Fikert, Alina Cudna
  • Pajace ( 5- latki) – w ubiegłym roku grupa Kotki, nauczyciele: Beata Jankowska, Bernadeta Pluta
  • Zajączki (5 – latki) – w ubiegłym roku grupa Koguciki, nauczyciele: Dorota Milczyńska, Emilia Chrzanowska – nauczyciel doradca metodyczny

Lista potrzebnych rzeczy:

  • podpisane paputki,
  • dodatkowe rzeczy na przebranie (rzeczy proszę włożyć do podpisanego woreczka foliowego),
  • podpisane piżamki – dla dzieci z grupy Myszki

 Ze względu na sytuację epidemiologiczną dzieci nie przynoszą do przedszkola maskotek, zabawek, książek, przyborów do mycia zębów, poduszek.

Rodziców prosimy o przyprowadzanie i odbieranie  dzieci wg. zadeklarowanych godzin. W miarę możliwości,  na początku września prosimy o wcześniejsze odbieranie dzieci, które rozpoczynają od tego roku edukację przedszkolną ( dzieci z grupy Myszki i Koguciki).

Zebrania informacyjne odbędą się na początku września – informacja w najbliższych dniach.

Na zebranie proszę o przybycie jednego rodzica w maseczce lub w przyłbicy. Ze względu na ważność spraw obecność obowiązkowa.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny: 65 5122805 w godz. 8.00 – 12.00