Zbiórka darów dla schroniska

pies

                                                        

GORĄCY APEL

DO WSZYSTKICH LUDZI DOBREGO SERCA !

Rozpoczynamy w naszym przedszkolu zbiórkę darów

dla zwierząt przebywających w schronisku

Lada dzień przyjdą mrozy. Ciepłe schronienie i miska karmy, to minimum, jakie możemy zapewnić bezdomnym, często chorym i skrzywdzonym zwierzętom. Ich opiekunowie ze strachem myślą o nadchodzącej zimie, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą, abyście nie odwracali się od naszych czworonożnych przyjaciół. Każdy dar pomoże im przetrwać, każdy gram karmy napełni brzuchy, każdy koc, którego już nie używacie, ochroni przed zimnem.

ZBIERAMY:

-        karmę dla psów i kotów (głównie puszki),

-        żwirek dla kotów,

-        koce, ręczniki, kołdry (nie z pierza),

-        miski, smycze, obroże, zabawki dla zwierząt,

Zbiórka potrwa do 24 listopada 2017 r.